Броят на недоносените бебета се увеличава в Бургас
09.06.2016В УМБАЛ „Дева Мария” се грижат за седем преждевременно новородени.
В УМБАЛ „Дева Мария” се грижат за седем преждевременно новородени.
През месец юни ще има лекари по Ортопедия и травматология, Педиатрия, Неврохирургия, Урология, УНГ болести, Очни болести.
Пациентите ще имат възможност да се лекуват повече дни в отделенията по Неврология, Кардиология и хирургичните отделения.
Двете момчета са освободени за домашно лечение, съобщиха от здравното заведение.
Следващата стъпка е да се разкрие филиал на медицински университет в морския град, заяви проф. д-р Красимир Иванов.
В 5-ия месец от бременността лекари препоръчват аборт по медицински показатели на майката.
В кабинета ще има стационарен гинеколог, тук консултации ще дават и специалистите на клиника „Селена“.
Купуват 5 нови апарата за хемодиализа, предстои ремонт в отделението.