250 човека се изследваха за хепатит в Бургас
06.07.2016Желаещите да си направят безплатни и анонимни тестове бяха между 30 и 50- годишна възраст.
Желаещите да си направят безплатни и анонимни тестове бяха между 30 и 50- годишна възраст.
Общински съветници от ГЕРБ подкрепиха каузата на сдружение "ХепАктив" и бяха едни от първите, които днес се изследваха за хепатит В и С в Бургас.
Слюнчените тестове са били със съгласието на децата и родители им.
Дрогата не може да се легализира, освен ако не е лекарствен продукт, заяви д-р Лорис Мануелян.
Можете да се изследвате анонимно на 5 юли от 17.00 до 21.00 часа и 6 юли от 09.00 до 14.00 часа пред Общината.
За целия юни те са 10, а от началото на годината близо 50.
Д-р Николов и д-р Табакова ще приемат пациенти в Звеното по асистирана репродукция на МБАЛ-Бургас.