Защо бургазлийка показа личната си карта на тв водещата Радина Червенова

02.10.2025 , 12:18 | Автор : Мануела Янева

Емоционална среща между бургазлийка и популярната тв водеща от БНТ Радина Червенова в Бургас засне екип на Грамофона нюз. Мара Грудова пристигна специално за премиерата на първия роман на Червенова “Преди ме е нямало”. Тя се състоя в бургаската художествена галерия “Петко Задгорски” и бе част от осмото издание на Фестивала на изкуствата Порт Прим Арт Фест.

Минути преди да започне литературното представяне водещата разговаряше със свои почитатели пред галерията. Появи се усмихната жена, която с треперещ глас сподели на журналистката, че се вълнува да я види на живо. Мара Грудова каза, че двете са родени не само на една и съща дата - 28 февруари, но и в една и съща година - 1958. И извади от портмонето личната си карта, за да увери Червенова, че рождените им данни са еднакви.

Пред наш репортер авторката на “Преди ме е нямало” сподели, че е създала съвременен роман. “Книгата не е само за жени, мъжете също могат да я прочетат. В живота не всичко е цветя и рози. Имаме моменти, в които преминаваме през премеждия и ситуации, в които смятаме, че сме на дъното. Те обаче могат да ни изведат на един неподозиран за нас връх и да си кажем: “Господи, преди ме е нямало”. Равносметката ми в живота е, че за нищо не съжалявам и благодаря и за хубавото, и за лошото”, каза още чаровната водеща.

Какво си казаха двете дами, вижте във видеото.

 

Нов коментар

captcha

Коментари (1)

коментар Vebo 2025-10-02 21:50:03

Мoмчета, тoва е фантастичен продукт пeниcът ми е като 19-годишен, твърд като камък и ceкcът продължава два часа без пpекъсване и седмица по-късно забелязах, че е малко по-голям. Това е фантaстичен продyкт, жена ми е щастлива и се чувствам кaто истински мъж. Препоръчвам на всички да опитат това:--- https://bitly.cx/menpro

Времето

03.10

11o - 21o
04.10

9o - 14o
05.10

8o - 19o
06.10

12o - 19o