Кметът на Карнобат към учителите: Радвам Ви се, коленича пред вашия труд

21.05.2026 , 15:15 | Автор : Мануела Янева

„Чувствам се празнично и съм горд, че съм карнобатлия. От Общината се стремим да създаваме най-добрите условия децата да учат, а преподавателите професионално да намират най-добрите си изяви“. Това каза пред стотици гости и представители на образователните среди снощи кметът на община Карнобат Георги Димитров.

Силните му думи бяха по време на церемонията по връчването на „Наградата на Карнобат“ в системата на предучилищното и училищното образование – признание за всеотдайността, професионализма и приноса на учители и образователни дейци към развитието на младите хора в общината.

Повече от емоционалното изказване на Димитров, чуйте във видеото.

 

Нов коментар

captcha

Коментари (0)

Няма коментари

Времето

18.06

17o - 25o
19.06

15o - 25o
20.06

14o - 24o
21.06

16o - 26o