Директорът на ПГРЕ “Г. С. Раковски”: За нас е важно да има учене чрез преживяване

08.05.2026 , 15:27 | Автор : Мануела Янева

Към учене чрез преживяване за учениците се стреми екипът на ПГРЕ “Г. С. Раковски” в Бургас. Това сподели пред екипа ни директорът на елитната гимназия Росица Пенчева. “Учителите са тези пътеводители, които да водят децата, а те сами да откриват и да достигат до крайния резултат”, коментира тя. 

По-рано днес Пенчева, началникът на РУО-Бургас Валентина Камалиева и зам.-кметът по образование в Община Бургас Михаил Ненов прерязаха лентите на модерни и нови кабинети. 

Нов коментар

captcha

Коментари (0)

Няма коментари

Времето

18.06

17o - 25o
19.06

15o - 25o
20.06

14o - 24o
21.06

16o - 26o