Резултати от търсене за : ""

Ако не намирате новината, която търсите - потърсете в Архив новини
Гаф с тол системата: М-БУС плати 2 205 лв. за винетки, спряха ѝ автобус с пътници, заради липса на… винетка

В момента от фирмата имат няколко варианта. Единият е да платят глоба по съставения акт, макар вече да са заплатили за винетка, а другият да си търсят правата по съдебен път.