Джордж Клуни Джордж Клуни се снима във фантастиката на Алфонсо Куарон „Гравитация"(Gravity), се съобщава в блога Heat Vision.

Сюжета ни среща с жена астртронавт, оцеляла след сблъсък на космическа станция с астероид.В началото се предполагаше,че ролята ще бъде изпълнена от Анджелина Джоли.Робърт Даун-младши е трябвало да бъде другият оцелял астронавт.

В последствие Джоли се е отказала

от проекта (според някои, актрисата не е била доволна от хонорара). Като алтернатива авторите на филма са се спрели на Марион Котийяр, Скарлет Йохансон и Натали Портман, но в крайна сметка ролята е получила Сандра Бълок.

В средата на ноември и Даун-младши също отказал участие и сега на негово място е ангажиран Джордж Клуни.Предполага се, че снимките на междузвездния екшън, ще започнат пролетта на 2011 година.

Снимка: http://lifestyle.ibox.bg