Приказна феерия и холивудски блясък очароваха абитуриентите и техните гости в ресторант Нептун в един от най-запомнящите се мигове от живота. Червен килим, стена на славата и специален подарък- испанско пенливо вино „Анна”  посрещнаха и изненадаха младите хора.

Истински фурор предизвика  кралският файтон, който величествено очакваше красивите абитуриенти в прекрасната градина на ресторанта и  даде повод за уникални снимки на фона на морския бряг. Това създаде много празнично  настроение, което в съчетание с приятната атмосфера и виртуозните кулинарни изкушения отново напомни на всички гости къде вечеря Богът на морето.

С незабравимото изживяване искаме да пожелаем успешен старт и попътен вятър на Вас, скъпи абитуриенти и никога не губете усмивките, с които ни зарадвахте тази вечер!, пожела екипът на ресторанта, който създава приказки с щастлив край.