Организаторите пуснаха в продажба ученически промо билети за спектаклите на Държавния Балет на Лед на Санкт Петербург. Те са с цена 10 лв. В Бургас спектаклите ще се играят на 21 и 22 ноември.

Руските "Майстори на спорта" са у нас на мащабно турне, което гостува в няколко български града. Заради нестихващия интерес, програмата на Държавният балет на лед на Санкт Петербург е значително разширена, съобщиха от община Бургас.

Билетите вече привършват. Ако още не сте се сдобили с такива, опитайте късмета си и проверете тук:http://bit.ly/BalletOnIceTickets или на касите по места /в Бургас - Операта/.

Стандартният билет за представленията е между 30 и 60 лв., а ученическата промоция важи до изчерпване на количествата.

Билети можете да закупите и в мрежата на Ивентим.