В руския град Дмитров неизправен асансьор обезглави млада жена, съобщава НТВ. Трагедията се е разиграла на 5-ти февруари. 20- годишната Олга излизала на разходка със семейството си. Съпругът й и по-малкото дете били отвън, а тя с двегодишният им син слезли по-късно.

Момченцето излязо отвън, но Олга се забавила в аснсьора. Когато решила да излиза, комшия натиснал копчето на по-горен етаж. Вратите са затворили, притискайки

младата жена. Съдед открил обезобразеното и обезглавено тяло на площадката.

Живеещи в блока разказват, че асньорът е бил неизправен и често са подавани сигнали в обслужващата фирма.В деня на трагедията съоръжението отново е било ремонтирано. Властите са назначили техническа експертиза, ще бъдат разпитани и работниците, които са били извикани за поредната неизправност на асньора-убиец.

Двегодишният син на Олга е станал свидетел на жестоката й смърт. Дълго време медиците не са успели да успокоят момченцето, допълват историята от НТВ.