soniaСоня Немска ще пее утре вечер в Kibo Live Club от 20:30. Поп-фолк изпълнителката се радва на много участия, голям интерес и обич. Певицата може и да огледа бургаските гларуси с надеждата да намери сред тях новия Денислав. Представителите на мъжкия пол могат сериозно да се замислят по въпроса и да облекат най-новите си клубни дрешки за купона.
Очаква се фолк дивата да изпълни най-големите си хитове, както и да попита бургаската публика: "Кой ще изяде маслинката зелена от устата и червена".

Соня Немска е родена в Панагюрище на

16.01.1981г. От ранна възраст-едвам 7 клас, тя напуска своя роден град,заминавайки да учи в Пазарджик,а по късно в Пловдив.Соня Немска завършва Музикалното училище в Пловдив, с профил " класическо пеене". Когато разбира за конкурса за млади таланти организиран от БМК, тя взима последните си зрелостни изпити. Явява се на него и бива избрана измежду 200 кандидата. Така Соня заменя оперното пеене с попфолк. Така за краткия си престой в компанията на Слави Трифонов, като откритие на Годжи, Соня Немска успява да запише песните- "Няма те", "Манекенка", хитовия си дует с Пагане-"Приятелки" и да клипира - "Няма те".