oryjie

Ловците и риболовците в Бургас вече ще използват друга култова реплика: „Да изядем по едно шкембе до оръжейния”. Това не означава, че ще затворят най- популярната бургаска шкембеджийница, която се намира до емблематичната сграда на затвора. На стратегическото за авджиите място отвориха огромен оръжеен магазин от веригата VIP-Pro Hunter комплекс. Така ще съчетават подлютената чорба с чести отскоци до оръжейния магазин и дълги полемики за качествата на едно или друго оръжие.

 oryjie3

ози магазин предлага най- доброто в света ловно, спортно, въздушно и газово оръжие, както и съответните муниции за тях, най- съвременните технологични облекла и обувки за лов, риболов и  туризъм.

 oryjie4

Откриването стана по традиция с водосвет и молитви за успех. Отец

Захари поръси със светена вода както собствениците, така и присъстващите ловци.

 osweshtawane_1

Атрактивна програма забавлява гостите, които се включиха в танците, заедно с балерините.

 tyrjestwo

В самия магазин посетителите изпробваха на място качествата на оръжията и боеприпасите. Имената на лидерите в оръжейната промишленост- Benelli, Browning, Beretta, Remington, Sauer, Merkel, Winchester и други ще поставят много дилеми пред клиентите.

 oryjie5

Ако още не сте избрали кое е най- доброто оръжие за вас, решенията най- лесно се вземат на маса. Пресичате улица „Индустриална”, изяждата една шкембе чорба и няма начин да не намерите правилното решение.

 oryjie2

Снимки: Борислав Пенков