Елитната юношеска група до 19 години на Нефтохимик загуби като домакин на Славия с 0:1. Срещата от 26-и кръг на първенството се проведе на стадион Българово.

Първото полувреме премина при равностойна игра и завърши с нулево равенство. Гостите имаха възможност да открият в 14-та минута, след като техен футболист проби защитата и стреля, но топката мина на сантиметри от дясната греда. В 36-та минута „шейховете“ също изпуснаха чудесна възможност да отбележат. Мартин Иванов центрира към Даниел Костов, който стреля с глава, но ударът му бе париран от стража на Славия.

През втората част „белите“ отбелязаха единственото попадение за срещата и решиха резултата. До края на мача и двата отбора създадоха по няколко положения, от които не успяха да се възползват. В 62-ра минута, след като Даниел Андреев центрира от корнер, при разбъркване в наказателното поле Живко Комелов стреля с глава, но не успя да отбележи. В 75-та минута Георги Танев стреля от дистанция, но прати топката над противниковата врата.  Пет минути преди последния съдийски сигнал Мартин Иванов проби защитата на гостите и центрира към Живко Комелов, който не успя да намери очертанията на вратата на Славия.