„Нефтохимик“ спечели с 8:0 срещата си от 11-ия кръг на „Б“ Регионална група „Център“. Мачът срещу отбора на „Свети Никола“ се игра в Спортен център „Изгрев“ пред около 200 зрители.

Отборът на домакините поведе в самото начало, като първи във вратата на противника се разписа Алекс Димитров. В 15-ата минута резултатът вече беше 2:0 след гол от дузпа на централния защитник Светослав Славов. До края на полувремето Димитров отбеляза още един гол, като преди него вкара и Рамис Исмаилов. През второто полувреме паднаха останалите 4 гола, дело на Исмаилов, Райков и два на Мирошник, с което се оформи крайният резултат 8:0.

„Нефтохимик“ излезе на терена без промени спрямо предишния мач. На вратата Тодоров, пред него централни защитници Бояджиев и Славов, от ляво в отбраната игра Шопов, а от дясно Илчев. В средата на терена запонаха Славилов, Попов и новопривлеченият Ради Иванов. По десния фланг игра Димитров, от ляво новото попълнение Исмаилов. На върха на атаката беше капитанът Мартин Мечков.

Състав на Нефтохимик: Тодоров, Бояджиев, Славов, Шопов, Илчев, Попов, Иванов, Славилов, Исмаилов, Димитров, Мечков

Голмайстори: Алекс Димитров – 4′ , 24′, Светослав Славов – 15′, Рамис Исмаилов – 18′, 62′, Михаил Мирошник – 60′, 89′, Иван Райков – 86′