Малките „шейхове“ набор 2004 г. разгромиха своите връстници от Карнобат с 6:2. Контролната среща се игра вчера, по време подготвителния лагер на младите таланти на Нефтохимик в Карнобат.

Възпитаниците на треньора Георги Терзиев демонстрираха тотално превъзходство по време на целия мач и логично стигнаха до резултатната победа. Те поведоха в 15-та минута, след перфектно изпълнен пряк свободен удар на Рамиз Ерсоев.

Малко по-късно домакините успяха да изравнят, но „шейховете“ не закъсняха с ответната реакция и в 27-ма минута поведоха с 2:1, като отново точен бе Рамиз Ерсоев.

Преди почивката, грешки в защитата на гостите, доведоха до повторно изравняване на резултата 2:2.

През второто полувреме отборът на Нефтохимик излезе на терена с още по-голяма мотивация и головете заваляха. За крайния резултат 6:2 с по две попадения се разписаха Димитър Христов и Божидар Гочев.

Отборът ще се подготвя в Карнобат до 22 август (понеделник), като през това време ще изиграе още две контроли с местния тим – утре с набор 2002 г., а в събота (20.08) отново с отборът за деца, родени през 2004 г.