снимка: cska.gong.bg
„Черноморец” Бургас загуби безславно гостуването си на „Локомотив” Пловдив. „Акулите”, които не познаваха вкуса на загубата от началото на сезона, този път допуснаха поражение с 0:2.
Последният мач от есенния дял в шампионата започна добре за домакините от „Локомотив”, които откриха резултата. В 24-ата минута Николас
Раймонди се разписа за „смърфовете”. Малко преди края на първото полувреме Адриан Фернандес от „Черноморец” получи втори жълт картон и така, „акулите” трябваше да доиграят мача с човек по-малко.
След почивката нещата на терена не се промениха особено и „Локо” успя да стигне до второ попадение. Негов автор стана Базил де Карвальо в 68-ата минута. След този мач, бургазлии ще зимуват на 3то място в класирането на „А” група с актив от 28 точки.