Отборът на ОФК Поморие загуби с минималното 1:0 при гостуването си на един от претендентите за промоция в ППЛ-ПФК Монтана в гр. Монтана.

Срещата се проведе от 19:00 часа на електрическо осветление на стадион „Огоста“. Гостите от Поморие не трябва да се срамуват от тази загуба, защото мачът протече равностойно като поморийци през I-то полувреме на 2 пъти имаха отлични възможности за откриване на резултата.

През II-то полувреме домакините упражниха натиск и във 63-та минута успяха ,след ъглов удар и грешка в защитата на гостите, да открият резултата чрез Айтов.

Възпитаниците на треньора Радослав Боянов имаха още едно положение в самия край на срещата, но отново пропуснаха и крайният резултат остана 1:0 за Монтана.

Следваща среща ОФК Поморие приема отбора на Лудогорец II на 12.04. /петък/ на стадиона в гр. Несебър.

Снимка: Архив Gramofona.com