Отборът на Нефтохимик допусна съкрушителна загуба от ЦСКА-София с 1:5. През всичките 90 минути „червените“ бяха пълни господари на терена и резултатът напълно отразява показаното на терена.

Още в началото на мача ЦСКА реши двубоя в своя полза. Преслав Йорданов, Арсенио Нунеш и Диого Виана бяха точни за „армейците“, като всички попадения паднаха след само 20 минути игра. След тези попадения мачът се доиграваше и през първото полувреме други попадения не паднаха.

През второто полувреме Нефтохимик намали резултата след като Дюлгеров от ЦСКА си отбеляза нелеп автогол. Въпреки това попадение „зелените“ от Бургас не успяха да наложат някакъв натиск, дори напротив ЦСКА отново заигра по-активно. В 81-та минута Чорбаджийски оформи крайния резултат 5:1, след поредната фрапантна грешка в защитата на Нефтохимик.

Източник и снимка: neftochimic.com