Футболният „Черноморец“ постигна поредна победа в Трета лига – Югоизток. „Акулите“ се наложиха с 4:1 като домакини на „Ямбол“.

„Черноморец“ поведе още в 16-ата минута. Александър Праматаров стреля от фал от границата на наказателното поле. Топката рикошира във футболист на домакините, заблуди вратаря на „Ямбол“ и влетя в мрежата за 1:0.

Бургазлии удвоиха аванса си в 25-ата минута. Венцислав Славов бе изведен вдясно в наказателното поле и с плътен удар под гредата направи 2:0.

Само 240 секунди по-късно възпитаниците на Слави Костенски оформиха класиката в резултата. Центриране на ъгъла на вратарското поле бе засечено от въздуха от Мирослав Манев, който прати топката в долния десен ъгъл на вратата за 3:0.

„Ямбол“ отбеляза почетен гол в 64-ата минута чрез Николай Дичев.

Венцислав Гюзелев оформи крайния резултат в двубоя в 73-ата минута с удар от 25 метра, пращайки топката в долния ляв ъгъл на вратата на гостите.