Спортистки загърбиха футболните си различия
31.03.2016Три отбора се обединиха в благотворителна кауза.
Три отбора се обединиха в благотворителна кауза.
Женският футбол започна да гради традиции и в Бургас. На 26 март морският град бе домакин на пролетен турнир, който се проведе в спортен център "Изгрев".
Нефтохимик поведе с 1:0 през първото полувреме чрез Димитър Цветанов.
И двата отбора създадоха по няколко добри положения и направиха интересен и зрелищен двубой.
Момчетата на Георги Терзиев демонстрираха превъзходство по време на целия мач.
Резултатът откри Георги Чиликов още в първата минута на срещата.
Тази събота момчетата на Диян Петков излизат за победа и очакват вашата подкрепа.