
Каракачанов мисли за връщане на Строителни войски и обучение на неграмотните в гетата
09.03.2018Той посочи, че подобна идея е подходяща за жителите на гетата.
Той посочи, че подобна идея е подходяща за жителите на гетата.
Президентът на Европейската народна партия (ЕНП) Жозед Дол се срещна с кметовете и председателите на Общински съвети от цялата страна, избрани с листата на ГЕРБ.
"Ако вицепремиерът бе отправил такива думи, като към патриарх Кирил, към главния равин на Израел, дали щеше да е още вицепремиер", попита Сидеров.
Новият проект си поставя за цел да води борба за една национално могъща, независима, обединена и социално справедлива България.
От пресцентъра на партия Атака изпратиха прессъобщение, в което се говори от името на цялата парламентарна група на Обединените патриоти.
До края на март трябва да бъдат предложени нови текстове в НК, които да уредят статута на неизбежната самоотбрана.
Вицепремиерът Валери Симеонов проведе среща представители на Реформаторския блок.
Инерком няма нито финансов, нито какъвто и да е друг капацитет, за да управлява ЕРП-то, смятат от Движението на Сокола.
Бившият шеф на Историческия музей създаде движението „Кан Кубрат“.