Georgi_KenovДобър завършек на 2011 година могат да отчетат в община Сунгурларе. Дни преди края на годината общината спечели проект за ремонт на път и изграждането на водопровод в с. Подвис.

Това съобщи за Gramofona.com кметът Георги Кенов. Стойността на проекта е 2,6 млн. лева, а средствата вече са преведени.

 

„Радвам се, че моите съграждани ми гласуваха доверие за следващите 4 години. Така ще мога да довърша всички проекти, които започнахме с колегите си през изминалия мандат”, допълни

още Георги Кенов.

Само след дни- на 19 декември ще бъде официално открита и ремонтираната детска градина в с. Грозден. Градината беше включена в проект на Американското посолоство, чрез който е обновен детския кът. Монтирани са пързалки, люлки и други съоръжения за игра. Любопитното при тези проекти на щатската дипломатическа мисия е, че ремонтните дейности се извършват от американски войници.  Градината в с. Грозден може да се похвали и с още един проект, свързан с околната среда. По него са отпуснати средства озеленяването на района около градината.