Посещение на ръководството на Одринската ТПП в ТПП Бургас
28.03.2022Срещата е в рамките на инициатива на БсТПП за продължаване и задълбочаване на сътрудничеството със сродни организации от Турция, Гърция и Румъния.
Срещата е в рамките на инициатива на БсТПП за продължаване и задълбочаване на сътрудничеството със сродни организации от Турция, Гърция и Румъния.
Отговарящите на условията бенефициери ще имат право да получат по 35 евро за всеки пътник, който е резервирал туристически пакет с тях, включващ полет до България.
Фирма от Португалия, производител на облекла, търси контакти с български шивашки предприятия.
БТПП редовно информира своите членове – над 52 000 фирми, относно условията да наемат бежанци, мигранти и в случая хора от Украйна.
Регистрираната безработица в страната задържа ниското си равнище от 4.9% и през февруари
За оказване на съдействие в борбата срещу антиконкурентните практики на пазарите на хранителни стоки от първа необходимост в страната, Комисията насърчава всеки
Процедурата няма да е тежка и тромава, уверяват от управляващия орган
В контекста на руското нахлуване в Украйна, Европейската комисия предложи план за независимост на Европа от руски изкопаеми горива доста по-рано от 2030 г., като се започне с газа.
Във връзка със ситуацията в Украйна, Българска асоциация за управление на хора (БАУХ) подготви писмо