Милена с приятелки преди заболяванетоПоследна химиотерапия след почти едногодишно пребиваване в израелска клиника предстои на бургазлийката Милена, която страда от тежкото заболяване Сарком на Юинг. Лекарите бавят стартирането й заради липсата на 3 000 долара. На последния апел за помощ се отзова студентската дискотека KIBO live klub, която се намира в университета на Милена- БСУ.

Благотворителното парти е организирано за сряда (4 май 2011 г.) от 22 часа. Ще има програма с изпълнители, кутии за събиране на средства, като входът е свободен. Целта е повече студенти и младежи да изразят съпричастността си към животоспасяващото лечение на

Милена. Собственикът на заведението Владимир Николов обяви, че ще дари част от оборота и свои лични средтсва, за да приключи дългото лечение на бургаската студентка.

«За принос на тази кауза може да дарите ваша ценна вещ, която ще се разиграе на търг и така пак ще помогнете с добро на лъчезарното бургаско момиче», призовават екипът на клуба.

НЕКА ДА ПОМОГНЕМ НА МИЛЕНА ДЕНЕВА ДА ОЗДРАВЕЕ!

Изпратете sms с текст DMS MILENA на единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M-tel).
Цената на един sms е 1,20 с ДДС.
За повече информация посетете www.dmsbg.com

 

Дарителски сметки:
Милена Пламенова Денева
BGN : BG53PRCB92301028836924
USD : BG33PRCB92301128836912
EUR : BG41PRCB92301428836913
ProCredit Bank