От 21 октомври (вторник) до 24 октомври (петък) ще се ремонтира настилката в платното за София в участъка от 351-ви до 353-ти км на АМ „Тракия“, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“. При изпълнение на строителните дейности в отсечката в област Бургас ще бъде ограничено движението в активната лента в района на пътен възел „Българово“. Трафикът ще преминава в изпреварващата лента.
От АПИ отправят апел към шофьорите да се движат внимателно, да спазват правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Имам късмет че скоро време не ми се е налагало да ползвам този път аз понеже мразя и да чакам или да се чудя по кой път да поема.
Знам какво е да има проблем в движението аз изкарах на скоро шофиорски курс. Причината е, че у шумен има пантера, тя е черна и може и да има малки. Бе ме страх да не е да ме нападне по улицата. Така бе аз с големите пари а пеша никога. Аз го заслужавам от над 15г с трудов стаж от Шу. Все пак съм доцент д-р Диляна Стефанова Иванова-Станчева от шумен към катедра химия. Скоро време ще стана и професор за това се и готвя. Имам много хора зад гърба си особено уважаемата Наталия Витанова. Налаката, бе ясно че там сме едно цяло семейство.