Уважаеми читатели, приятели и последователи, редакцията на новинарски сайт Gramofona.com ви информира, че платформата спира да работи!
За нас беше чест и привилегия да ви информираме, осведомяваме и забавляваме в продължение на цели 17 години!
Бъдете здрави, следвайте мечтите си и търсете истината!
С много любов,
Редакцията на Gramofona.com
Липсата на "Грамофона" е тъжно - все едно отсъствам от Бургас! Направете го отново - с абонамент, който си плаща той щя чете.
Уважаеми журналисти и колеги, благодаря за времето с вашия сайт! Бъдете здрави и успешен път при новите Ви начинания!
Eeeeeee, много тъжно за нас! На вашият екип желаем дръзновение и много нови успехи натам, накъдето поеме всеки от вас! Благодарим ви за вашата вдъхновяваща работа. Бургас няма да е същия без Gramofona.com На добър час!
Въпрос: Сайтът ще остане ли във виртуала, за да се ползва като архив?
И аз оставих следа в този сайт преди 15 години... След това останах ревностен читател. Ще ми липсваате, приятели!!! На добър час и успех, накъдето и да поемете!
Толкова лоша новина! Ненатрапчиво, но смислено присъствахте в ежедневието ни! Успех в нови начинания!
Благодарим Ви! Ще ни липсвате! Успех!
Благодарим Ви за тези години с Вас. Съжаляваме да чуем, че вече няма да Ви има, ще ни липсвате. Бяхте много добри. Успех в следващите Ви начинания!
Ще ми липсвате много! До нови срещи
Тъжна новина! Благодаря ви, че бяхте дълги години медиен партньор на СУ "Йордан Йовков"! Желая ви успех в следващите професионални планове!
Тъжно е когато нещо свършва. Нека новото да е усмихнато на вратата! Успех!