Първа регионална среща на домоуправителите в Бургас
02.02.2017Тя ще се проведе в сградата на Областна Управа, безплатно за активните домоуправители.
Тя ще се проведе в сградата на Областна Управа, безплатно за активните домоуправители.
Тази година участват 44 състезатели. От тях 10 са хлебари-сладкари, 24 готвача и 10 сервитьора.
Вече се извършват строително-ремонти дейности в сградата.
Повече информация можете да откриете на: http://www.toplo-bs.com/ .
На 1 февруари 2017 г. до 10 март 2017г. се открива раздавателния пункт за Община Бургас, гр.Бургас, ул.Оборище 95.
Инвестицията надхвърля 1 млн. лева. Ще бъде облагороден и районът около новата сграда.
В него са отделени повече пари за младите хора, образованието в града и талантливите ученици.
Началото на тематичната вечер е от 18.00 часа на 3 февруари, петък, зала "Петя Дубарова" на КЦ "Морско казино".
Бургаските социалисти предлагат таксите за станат 40 или 30 лева.