Община Бургас благодари на всички участници за проявената креативност.
За щастие къщичките не са пострадали заради бързата намеса на огнеборците.
От общината обясниха, че са доволни от интереса на бургазлии към атракцията.
Мирното шествие ще се състои на 17 март от 12 часа.
Това съветва пред Gramofona.com шефът на Първа районна служба в Бургас гл. инспектор Николай Николаев.
От известно време едно от най-посещаваните места в града осъмва в мръсотия.