Поредна гордост за треньорите на клуба по борба в Руен. Момчетата на Кемал Баязит се завърнаха вчера от състезание в Сливен и донесоха 2 златни, 2 бронзови медали и заеха две пети места, похвалиха се пред Грамофона нюз руенските борци.

Шампиони в своите категории станаха Ердал Галиб- 59 кг и Иван Кайряк- 38 кг. Бронзови отличия завоюваха в оспорвани финални схватки Орхан Салим -59 кг. и Шабан Шабан 66 кг.

Двете пети места са за Христо Христов -30кг. и Мехмед Ердинч- 32кг. Старши- треньорът на борците Кемал Баязит заяви, че е доволен от представянето и на Джемал Хакъ- 42кг, Фахредин Халим 47 -кг и Азис Азис-73кг, които заеха места до десето в класирането на състезанието. На тепиха се явиха 360 състезатели от цялата страна от 64 клуба.