Много добро представяне на борците от Спортно училище "Юрий Гагарин" и клуб по класическа борба "Черноморец" във Враца. Състезателите мериха сили на Държавното лично първенство за юноши, проведено на 28 и 29 януари, съобщиха от клуба.

Първо място в кат. до 87 кг. завоюва Андрей Атанасов,  а Стоян Казаков спечели бронзов медал в кат. 72 кг. На крачка от медалите останаха Янчо Бонев 55 кг., Десислав Стоянов 72 кг., Емил Тодоров 67 кг., Стас Узунов до 130 кг, класирайки се на петите места.

Треньорското ръководство и президентът на клуба адв. Георги Сталев са доволни от представянето на състезателите и се надяват на още по-успешно представяне на Държавното лично първенство за момчета, което ще се проведе от 1-3 февруари в Горна Оряховица.