Венцеслав Ценов е новият заместник-кмет на Община Камено
17.09.2025Със заповед на кмета на Община Камено, Жельо Вардунски, за заместник-кмет е назначен Венцеслав Ценов – магистър по образование и част от екипа на кмета вече 3 години.
Със заповед на кмета на Община Камено, Жельо Вардунски, за заместник-кмет е назначен Венцеслав Ценов – магистър по образование и част от екипа на кмета вече 3 години.
С подписания документ България ще има възможност да се възползва от експертния опит на американските лаборатории
От "Възраждане“ и "Величие“ вече обявиха, че ще подкрепят вота
Имен ден празнуват София, Соня, Севда, Вяра, Надежда, Надя, Любов, Любомира
Четиригодишният Марти, който беше пометен от АТВ на тротоар в "Слънчев бряг", е в стабилно състояние и е изведен от реанимация
Във връзка с публично изразени позиции от представители на две синдикални организации, ръководството на
Община Руен председателят на Общински съвет Руен кани жителите на общината, представители на бизнеса и цялата общественост на 23.09.2025 г. от 14,00 часа в Ритуална зала с. Руен
Причината е неизпълнението на исканията им за изплащане на бонуси за последните три месеца, през които обемът на работа е бил значително завишен.
Целта на Националния борд по водите е да координира действията за преодоляване на водната криза през 2025 г.