Известният режисьор и сценарист и актьор Людмил Тодоров ще представи в Бургас на 11 април новата си книга, озаглавена лаконично „Разкази”. Литературното събитие е организирано от Драматичен театър „ Адриана Будевска”, Регионална библиотека „ П. К. Яворов” и ИК „ Жанет 45».
Популярният кинаджия Людмил Тодоров не е дебютант в литературата. Той е автор на сборника с разкази "Да изгубиш Мечо Пух" и
романите "Хроника на една любов" и "Хроника на едно пропадане".
„В историите на създателя „Миграцията на паламуда”, „Шивачки”, "Любовното лято на един льохман" виждаме как истината се разпада и как това поставя мнозина в морална неловкост”, казва за разказите писателят Марин Бодаков.
Дали това е така, предстои да проверим.
Разказите на Людмил Тодоров ще бъде представени на 11 април, от 18.30 часа в камерната зала на театър „Адриана Будевска”.