Отборът U17 на Нефтохимик продължава да гази всичко по пътя си. Момчетата на Господин Господинов победиха като гост Стралджа с 4:1. Домакините поведоха още във 2-та минута, но това не смути бургаските футболисти и с голове на Христо Янков и Ангел Георгиев те обърнаха резултата още през първото полувреме. След почивката отново Ангел Георгиев и Светлин Руменов бяха точни за Нефтохимик и така оформиха крайното 1:4.

Формацията U15 записа първа загуба, след като отстъпи на Берое с 0:2 в Стара Загора. Водените от Георги Терзиев „деца А“ също загубиха от Локомотив Бургас с 0:3. Първи кръг изиграха и родените 2006 г (футбол 7). Водени от Веселин Добрев, малките „шейхове“ превъзхождаха Несебър, но не успяха да стигнат до пълен успех и срещата завърши 2:2. Несебър поведе с 1:0, но с две попадение на Александър Пеев Нефтохимик направи пълен обрат. След това „зелените“ пропуснаха доста положения и за жалост Несебър успя да изравни. Въпреки това Веселин Добрев похвали доста своите играчи, като заяви, че са показали много добър футбол, срещу един от най-добрите тимове в тази възраст.

Родените през 2007 г (футбол 7) спечелиха днес срещу Созопол с 3:1. Точни за тимът на Иван Дончев бяха Денис Токмак, Светослав Стоянов и Кристиян Петров.