Бургаски състезатели по спортни танци с поредни успехи от международния турнир по спортни танци „Greek open 2014”. Той представлява част от спортния календар на Световната  танцова федерация (World dancesport federation -WDSF).

В турнира взеха участие голям брой танцови двойки представители на 25 страни, сред които Русия, Украйна, Италия, Испания, Молдова, Германия, Гърция, Румъния и други. Сред изключително голяма конкуренция състезателите на КСТ „Бургас-1975” отново не измениха на традицията и се вписаха сред най-добрите в турнира. Състезателите на клуба се завърнаха с 2 златни, 1 сребърен и 3 бронзови медала.

В групата на „Юноши старша възраст”- стандартни танци, победители станаха Георги Киряков и Християна Бургазлиева, а в категорията латина при юношите,

талантливите ни танцьори заеха 2-ро място.

В категорията „Младежи” - латиноамерикански танци след напрегната надпревара, бронзови медалисти станаха Димитър Димитров и Десислава Тепавичарова, а в групата на „Младежи” – стандартни танци, бронзов медал спечели друга двойка на клуба – Антон Кандауров и Татяна Ефимкина.

Победители при най-големите „Аматьори”- стандартните танци станаха Иван Христов и Симона Янева, а трети Антон Кандауров и Татяна Ефимкина.

При изключително силна конкуренция до четвъртфинал при „Аматьори”- латиноамерикански танци достигна друга двойка на клуба – Иван Карастоянов и Габриела Бургазлиева, които заеха престижното 17 място от общ брой участвали двойки в категорията 89.